stitok
0948 374 372 | info@skolkasovicka.sk
Online prihláška Voľné kapacity
Staráme sa o vaše srdiečka
Súkromná škôlka pre deti od 2 do 6 rokov 4x v Bratislave - Vrakuňa / 2x Kramáre / Ružová dolina

Prečo my

Cieľom našej škôlky nie je byť len miestom, kde deti trávia veľkú časť dňa, ale byť predovšetkým miestom, kde sa deti cítia dobre a kam sa zakaždým tešia. Deti sa učia objavovať svet, javy a veci okolo seba, spoznávajú prírodu, radosť z pohybu, nadväzujú vzťahy s ostatnými deťmi a zažívajú radosť z objavoveného.

V škôlke Sovička kladieme dôraz na to, aby dieťa spoznávalo veci a javy okolo seba prostredníctvom pozitívnej skúsenosti. Chceme, aby pochopilo, ako svet funguje a aby rozumelo príčinám, lebo len tak sa bude vedieť adaptovať na plnohodnotný život v spoločnosti. Chceme, aby hľadalo nové cesty a spôsoby riešenia každodenných situácií (je dôležité nepodsúvať dieťaťu už existujúce návody, ale rozvíjať jeho fantáziu). V súlade s Montessori pedagogikou vedieme detičky k samostatnému mysleniu a konaniu.

Detičkám ponúkame zdravé a podnetné prostredie, ktoré sa snažíme zabezpečiť našimi kvalifikovanými učiteľkami v odboroch pedagogika a psychológia. 

Vždy, keď nám to počasie dovolí, sme vonku, na čerstvom vzduchu – tu sa hráme, učíme, cvičíme a za teplejších dní aj stravujeme. V škôlke Sovička máme priestranný dvor, terasu a v blízkom okolí ďalšie krásne miesta, ktoré sú ako stvorené na vychádzky a spoznávanie prírody

Čo o nás hovoria rodičia
Certifikáty
Top